Jesus betyr mye for oss. Det at vi lever livet vårt sammen med Jesus, gir oss noe som vi er veldig takknemlige for. Det har derfor vært stort for oss å stadig erfare at vi klarer å si mer om hva Jesus betyr for oss på japansk. For flere måneder siden ble vi spurt om vi kunne holde hvert vårt vitnesbyrd på japansk i ei av kvinneforeningene i Aotani kirke 5.desember. Vi sa ja til det dengang vi ble spurt, og har siden levd i det håpet om at vi tidsnok fikk lært oss nok japansk til å klare å holde hvert vårt vitnesbyrd denne dagen.
Det tok sannelig både tid og krefter å forberede et slikt vitnesbyrd på japansk, men nå i ettertid har det sannelig også blitt til velsignelse for oss begge to. Det var rett og slett godt å dele noe om hva Jesus er for oss på morsmålet til dem som var kommet for å høre.
Ole Bjarne sang også flere sanger:
Det var flott å delta på kvinneforeningen på mange måter. Det ble også servert god mat og vi spilte bingo sammen. Alf Ivar og Benjamin synes spesielt at bingo var kjempegøy.